Panel dotykowy scienny

GASTRO POS jest programem, który zezwala na dużą i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako dużo modny system na zbycie gastronomicznym bawi się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w praktyce kelnerom i tym jedynym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich i długich szkoleń, i bardzo popularna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z pełną gamą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie tylko w średnim, pojedynczym lokalu, ale również w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi wysoce podatnym systemem, jaki przyjmiemy na zbycie. W relacji od profilu lokalu, albo jest wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najprzydatniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy kiedy również owocu jaki generuje. W relacje od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, żebym był on przystosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca jest dostęp do całych możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do wyjątkowych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z organizmami hotelowymi i urządzeniami do zadań specjalnych.